ASORTYMENT
 
 

Uszczelki

Szczelność to podstawa działania każdej instalacji, rurociągów i aparatów. Tylko odpowiednio dobrane elementy zabezpieczające zminimalizują ryzyko awarii czy zagrożenia dla zdrowia lub życia użytkowników. Dlatego firma Monstal oferuje uszczelki kołnierzowe wykonane z wysokogatunkowej stali, które mogą pracować w różnych warunkach temperaturowych i ciśnieniowych. Spełniają restrykcyjne normy jakości, w tym PN-EN 1514-1. Znajdują szerokie zastosowanie w wielu branżach przemysłu. W naszej ofercie znajdziesz modele o średnicy 15-1200. 

Uszczelki stalowe, kołnierzowe 

Wiemy, jak ważny jest wytrzymały i niezawodny materiał, z którego powstają uszczelki kołnierzowe. Dlatego stosujemy wyłącznie sprawdzone i odporne na czynniki zewnętrzne surowce, takie jak: 

  • AF 152, 
  • FA CARBO, 
  • FA 150, 
  • FA OIL, 
  • FA 1000, 
  • guma. 

Dokładamy wszelkich starań, aby oferowane uszczelki stalowe doskonale radziły sobie w środowisku o zmiennych warunkach roboczych. Powinny wykazywać odporność na medium znajdujące się w instalacji, zwłaszcza wysoką temperaturę i ciśnienie. Równie ważna jest sama geometria – wymiary i średnica elementów. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rozwiązania. 

Uszczelki kołnierzowe wykorzystywane są w różnego rodzaju sieciach, maszynach i instalacjach, gdzie niezbędne jest uzyskanie prawidłowego i trwałego połączenia. Gwarantują maksymalną szczelność oraz powstały zgodnie z restrykcyjnymi wymaganiami jakościowymi. Nie tracą swoich znakomitych właściwości nawet poddane silnym wahaniom temperatury i ciśnienia. 

Firma Monstal – stalowe uszczelki kołnierzowe 

Dostępne w naszej ofercie uszczelki kołnierzowe stosowane są w wielu gałęziach przemysłu, a w tym: chemicznym, petrochemicznym, energetycznym, farmaceutycznym oraz spożywczym. Ich zadaniem jest wzmocnienie sieci i instalacji, zapewniając doskonałą szczelność. Powstają z wytrzymałych materiałów odpornych na przesyłane media: wodę, gaz czy chemikalia. Mogą również stanowić element włazów, zbiorników, zaworów czy kotłów. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 

 
 
 
Normy:
PN-EN 1514-1

Materiały:
AF 152
FA CARBO
FA 150
FA OIL
FA 1000
GUMA

Średnice:
15 – 1200
 
 
 
Karta produktu / tabela rozmiarów
 
 

 

 

 
 
 
Nasz adres
95-200 Pabianice
ul. Mała 3/22
woj. łódzkie
 
Magazyn / Biuro
95-054 Ksawerów
Wola Zaradzyńska
ul. Chmielna 2, Magazyn nr 6
 
NIP
7311811425
 
Kontakt
Monika Jagodzińska
tel. 731 181 145
 
biuro@firmamonstal.pl