ASORTYMENT
 
 

Uchwyty do rur

Jak zadbać o sprawne i niezawodne działanie całej instalacji wodno-kanalizacyjnej lub centralnego ogrzewania? Prace montażowe należy rozpocząć od właściwego mocowania rur. Ich doskonałą trwałość oraz bezawaryjność zapewniają uchwyty stalowe typu D dostępne w naszej ofercie. Pozwalają na wykonanie bezpiecznej instalacji - odpornej na uszkodzenia mechaniczne i inne czynniki zewnętrzne. Wybór odpowiedniego ich rozmiaru zależy od średnicy rury. Prawidłowe dopasowanie uchwytu ma kluczowe znaczenie dla stabilności całego systemu. Zbyt ciasno zamocowany może przyczynić się o powstania odkształceń.

Stalowe uchwyty rurowe

Oferujemy naszym klientom uchwyty do rur oraz szeroki wybór śrub. Wykonane zostały z wysokogatunkowej stali węglowej. Wyróżniają się wieloletnią wytrzymałością na intensywną eksploatację. Znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach, takich jak: ciepłownictwo, energetyka czy instalatorstwo. Są proste i wygodne w montażu. Zwykle dedykowane są konkretnym instalacjom, a ich zadaniem jest zapobieganie uszkodzeniom (np. na skutek zbyt dużego obciążenia), które mogłoby prowadzić do przerwania fragmentu konstrukcji.

Odpowiednio dopasowany uchwyt stalowy do montażu rur stanowi gwarancję bezpieczeństwa danej instalacji – minimalizuje ryzyko awarii. Właściwy jego rozmiar powinien zostać wybrany już na etapie planowania systemów wodno-kanalizacyjnych czy centralnego ogrzewania. Warto więc zwrócić uwagę na średnicę rury oraz problem kompensacji. Pod wpływem działanie pewnych zjawisk oraz substancji może się ona nieznacznie rozszerzać.

Firma Monstal – uchwyty stalowe do rur

W ofercie naszej firmy znajdziesz uchwyty stalowe typu D różniące się między sobą wymiarami oraz masą. Stanowią niezbędny element instalacji o określonym przeznaczeniu. Są w stanie wytrzymać większe obciążenia, a jednocześnie zapewniają sprawne działanie całego systemu. Nie zużywają się pod wpływem niekorzystnych warunków zewnętrznych. Jedyne, o czym należy pamiętać, to odpowiednie dopasowanie uchwytu do średnicy rury. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

 
 
 
Karta produktu / tabela rozmiarów
 
 
 

 

 

 
 
 
Nasz adres
95-200 Pabianice
ul. Mała 3/22
woj. łódzkie
 
Magazyn / Biuro
95-054 Ksawerów
Wola Zaradzyńska
ul. Chmielna 2, Magazyn nr 6
 
NIP
7311811425
 
Kontakt
Monika Jagodzińska
tel. 731 181 145
 
biuro@firmamonstal.pl