ASORTYMENT
 
 

Trójniki stalowe

 
Trójniki równoprzelotowe i redukcyjne
 
 

Od ponad 20 lat specjalizujemy się w dostarczaniu naszym klientom wysokiej jakości elementów armatury rurowej. W tej kategorii znajdą Państwo trójniki do spawania o różnych kształtach oraz zastosowaniach przemysłowych.

Trójniki stalowe do spawania

Trójniki równoprzelotowe i redukcyjne dostępne do zakupu za pośrednictwem naszej firmy wykonane zostały ze stali węglowej. Jest to materiał ceniony w branży przemysłowej za łatwość obróbki, wysoką ciągliwość, wytrzymałość oraz możliwość spawania. Jeśli interesuje Państwa dokładna specyfikacja stosowanych przez nas materiałów, a także parametry poszczególnych wyrobów, zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową kartą produktu. Stalowe elementy występują w pełnym zakresie średnic, różnią się także wysokością oraz grubością ścianki. Są niezwykle łatwe w montażu i kompatybilne z innymi częściami dostępnymi do zakupu w naszym sklepie.

Produkty spełniają wszelkie normy europejskie określające standardy produkcji armatury rurowej spawanej czołowo.

Trójniki równoprzelotowe

Mogą być stosowane w instalacjach budowlanych, gazowych i cieplnych. Dzięki nim możliwa jest zmiana kierunku przepływu substancji za pomocą bocznego odgałęzienia umieszczonego pod kątem 90 stopni, przy czym średnica rury pozostaje taka sama. Modele równoprzelotowe wykonane zostały z najwyższej jakości stali nierdzewnej i nadają się do spawania oraz innych metod łączenia.

Trójniki redukcyjne

Podobnie jak modele równoprzelotowe, ich zadaniem jest zmiana kierunku przepływu substancji. W wariancie redukcyjnym zmianie ulega jednak także średnica rury, która w bocznym odgałęzieniu jest mniejsza. Różnicę tę doskonale ilustrują umieszczone powyżej przekroje.

Jeśli potrzebują Państwo stalowych elementów redukcyjnych lub równoprzelotowych o konkretnych parametrach, które nie występują w gamie dostępnych u nas modeli, zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów zamówienia. Zawsze wychodzimy naprzeciw naszym klientom, dostarczając części skrojone na miarę Państwa oczekiwań.

Normy:
EN 10253
DIN 2615

Materiały:
P235GH
P265GH
L360NB

Średnice:
15-500
 
 
 
Karta produktu / tabela rozmiarów
 

 

 

 
 
 
Nasz adres
95-200 Pabianice
ul. Mała 3/22
woj. łódzkie
 
Magazyn / Biuro
95-054 Ksawerów
Wola Zaradzyńska
ul. Chmielna 2, Magazyn nr 6
 
NIP
7311811425
 
Kontakt
Monika Jagodzińska
tel. 731 181 145
 
biuro@firmamonstal.pl