ASORTYMENT
 
 

Śruby

Wiemy, że nawet tak drobne elementy, jak śruby, podkładki czy nakrętki stalowe, mogą mieć kluczowe znaczenie dla trwałości i bezpieczeństwa całej konstrukcji. Tego typu akcesoria powinny spełniać restrykcyjne normy jakości. Stanowią niezbędne wyposażenie warsztatów, zakładów przemysłowych, a nawet domowych garaży. W bogatej ofercie hurtowni Monstal znajdziesz artykuły metalowe o szerokim spektrum zastosowań. Powstały z wysoce odpornych tworzyw, którym nie są straszne wymagające czynniki zewnętrzne. Sprawdź, co jeszcze dla Ciebie przygotowaliśmy.

Śruby utwardzone, podkładki i nakrętki stalowe

Prace montażowe nie mogą odbyć się bez wysokiej jakości artykułów metalowych. Oferujemy więc solidne akcesoria w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Stanowią doskonały wybór zarówno dla fachowców, jak i amatorów. Z powodzeniem wykorzystywane są w halach produkcyjnych, branży budowlanej czy warsztacie samochodowym. Wykonane zostały z wysokogatunkowej stali. Spełniają najwyższe standardy określone w normach: DIN 931 (PN-82101), DIN 933 (PN-82105) oraz DIN 934.

Takie elementy metalowe, jak śruby, nakrętki stalowe i podkładki, służą do wykonania solidnych systemów mocowań oraz łączeń. Znajdują zastosowanie w profesjonalnych warsztatach, a nawet nadają się na użytek domowy. Pozwalają zawiesić półkę na ścianie lub wykonać skomplikowane prace budowlane. To akcesoria uniwersalne o ponadprzeciętnej wytrzymałości na czynniki zewnętrze.

Firma Monstal – akcesoria stalowe

Polecamy naszym klientom duży wybór podkładek i nakrętek stalowych, a także śrub, które stanowią niezbędne elementy różnego typu konstrukcji. Cechują je znakomite parametry techniczne, co oznacza, że doskonale sprawdzą się przy planowaniu określonej instalacji. Są w pełni zgodne z normami inżynierskimi i znajdują zastosowanie w wielu różnych branżach. Odpowiadają za wytrzymałość i sztywność maszyn. Pozwalają utrzymać urządzenia w ruchu, co jest szczególnie ważne w złożonych procesach produkcyjnych. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

 
 
 
Normy:
DIN 931 (PN-82101)
DIN 933 (PN-82105)

Materiały:

Kl.5.6
KL.8.8
KL.9.8
KL.10.9

Średnice:

M5 – M56
 
 

 
 
 NAKRĘTKI
 
 
Normy:
DIN 934

Materiały:

KL.5
KL.8
KL.10

Średnice:

M2 – M56
 
 

 
 
PODKŁADKI
 
 
Normy:
DIN 934

Materiały:

KL.5
KL.8
KL.10
 
 
 
 
Karta produktu / tabela rozmiarów
 
 
 

 

 
 
 
Nasz adres
95-200 Pabianice
ul. Mała 3/22
woj. łódzkie
 
Magazyn / Biuro
95-054 Ksawerów
Wola Zaradzyńska
ul. Chmielna 2, Magazyn nr 6
 
NIP
7311811425
 
Kontakt
Monika Jagodzińska
tel. 731 181 145
 
biuro@firmamonstal.pl