ASORTYMENT
 
 

Redukcje stalowe

 
 
Redukcje symetryczne i niesymetryczne
 

Armatura przemysłowa wymaga profesjonalnych części i elementów, które zapewnią każdej instalacji maksymalne bezpieczeństwo i bezawaryjność. W naszej ofercie dostępne są specjalistyczne redukcje stalowe w postaci bezszwowych zwężek symetrycznych i niesymetrycznych, które sprawdzą się w instalacji, niezależnie od rodzaju medium, które są za jej pośrednictwem dostarczane i transportowane.

Zwężki stalowe pełnią funkcję połączenia dwóch rur o różnych średnicach. Dzięki temu systemowi możliwe jest rozbudowanie instalacji zgodnie z potrzebami inwestycyjnymi i projektowymi. Redukcje pełnią rolę połączenia, ale także odpowiadają za szczelność rurociągów.

Zwężki niesymetryczne i symetryczne – zastosowanie i właściwości redukcji

Oferowane przez nas dwa modele służą do łączenia elementów o dwóch różnych średnicach. Do tradycyjnych rur instalacji hydraulicznych najczęściej stosowane są okrągłe, proporcjonalne elementy. Instalacje niestandardowe, o odmiennej wykorzystują elementy dopasowane do ich kształtu i budowy, które również dostępne są w naszym asortymencie.

Wszystkie nasze zwężki wykonane ze stali nierdzewnej spełniają obowiązujące (europejskie i niemieckie) normy EN 10253-2 oraz DIN 2616 i znajdują swoje zastosowanie do takiego rodzaju instalacji:

  • - wodne,
  • - gazowe,
  • - ciepłownicze.

Bezszwowa budowa tego rodzaju armatury przemysłowej zapewnia bezproblemowy przepływ dowolnej cieczy, a wykonanie ze stali nierdzewnej gwarantuje trwałość i odporność na wszelkiego rodzaju czynniki od niskich i wysokich temperatur, aż po wahania ciśnienia. Oferowane przez nas redukcje dostępne są w szerokiej gamie szerokości średnicy od 15 do 600 mm.

Normy
EN 10253-2
DIN 2616

Materiały
P235TR1
P235GH
P265GH
L360NB

Średnice
15-600

 
 
Karta produktu / tabela rozmiarów
 
 

 

 
 
 
Nasz adres
95-200 Pabianice
ul. Mała 3/22
woj. łódzkie
 
Magazyn / Biuro
95-054 Ksawerów
Wola Zaradzyńska
ul. Chmielna 2, Magazyn nr 6
 
NIP
7311811425
 
Kontakt
Monika Jagodzińska
tel. 731 181 145
 
 
biuro@firmamonstal.pl