ASORTYMENT
 

Firma Monstal zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości armatury przemysłowej. Zaopatrujemy przedsiębiorstwa wielu różnych branż - energetyka, ciepłownictwo, górnictwo, petrochemia i inne. Oferujemy niezawodne elementy rurowe wykonane ze stali węglowej, takie jak króćce gwintowane i mufy spawalnicze. Dzięki specjalistycznej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu służymy naszym klientom fachowym doradztwem oraz pomocą w wyborze najlepszego rozwiązania dopasowanego do indywidualnych potrzeb.

 

Mufy stalowe z gwintem wewnętrznym

 

Do czego służą mufy spawalnicze? Przede wszystkim do łączenia rur, króćców i innych części gwintowanych. Jako niezbędny element rurociągów, usprawniają transport cieczy oraz gazów. Charakteryzują się solidnym wykonaniem oraz wysoką wytrzymałością na czynniki zewnętrzne. Doskonale nadają się także do instalacji centralnego ogrzewania oraz takich układów i sieci, gdzie konieczne jest trwałe i niezawodne łączenie rur. Najlepszej jakości stal gwarantuje długoletnią i niemal w 100% bezawaryjną pracę.

Mufy gwintowane znajdują zastosowanie w rurociągach wodnych i gazowych, a także różnego rodzaju zbiornikach. Można je łączyć na dwa sposoby – poprzez skręcanie lub wspawanie w sieć. Spełniają restrykcyjne standardy jakości i bezpieczeństwa. Oferujemy mufy gwintowane dostępne w rozmiarze od 1/8” do 4” i długości 20-120 mm. Mufy czarne występują bez szwu i ze szwem. Oprócz standardowych długości i grubości ścianek, wykonujemy wymiary nietypowe, specjalnie pod zamówienie klienta.

 
Normy:
DIN 2986
EN 10241


Materiały:
P235
P235TR1


Średnice:

15 – 100
 
Mufy czarne do wspawania z rur stalowych

– czarnych bez szwu
– czarnych ze szwem
– rozmiar od 1/8″ – 4″

 
 

 
 

Króćce gwintowane do wspawania

 

Króćce stalowe przymocowane są do zbiornika, aparatu lub urządzenia, do których następnie przyłącza się rurę odprowadzającą substancję bądź czynnik. Pozwalają także na wprowadzanie różnego rodzaju narzędzi i przyrządów. Stosowane są zwłaszcza przy transporcie cieczy i gazów, a w tym: sprężonego powietrza, gazu ziemnego, wody użytkowej, propanu, butanu oraz nieagresywnych cieczy. Oferujemy króćce jednostronnie lub dwustronnie gwintowane z rur stalowych – czarne oraz ocynkowane. Dostępne są w wersji ze szwem lub bez szwu. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu. Oprócz standardowych długości i grubości ścianek, wykonujemy wymiary nietypowe, specjalnie pod zamówienie klienta.

Normy:
czarne oraz ocynkowane

Materiały:  
P235

Średnice:
15 – 100
 
Króćce do wspawania jednostronnie gwintowane z rur stalowych

– czarnych bez szwu
– czarnych ze szwem
– rozmiar od 1/8″ do 4″



Króćce dwustronnie gwintowane z rur stalowych

– czarnych bez szwu
– czarnych ze szwem
– rozmiar od 1/8″ do 4″
– rozmiar od 1/2″ do 4″

 
 
 

 

 
 
 
Nasz adres
95-200 Pabianice
ul. Mała 3/22
woj. łódzkie
 
Magazyn / Biuro
95-054 Ksawerów
Wola Zaradzyńska
ul. Chmielna 2, Magazyn nr 6
 
NIP
7311811425
 
Kontakt
Monika Jagodzińska
tel. 731 181 145
 
biuro@firmamonstal.pl